Golestan Energy
| 05137625424

تاریخچه و رزومه شرکت گلستان انرژی پارت شرق

شرکت گلستان انرژی در شهریور ماه سال 1391 به عنوان تولید کننده درب و پنجره دو جداره   (upvc)   در استان خراسان رضوی تاسیس وپس از انتخاب ماشین آلات ومواد اولیه ومذاکرات اولیه با شرکت های تولید کننده پروفیل   (بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان برجسته پروفیل   UPVC در ایران)  اقدام به عقد قرارداد با این شرکت  هانموده وکلیه پرسنل تولید و نصب با آموزش های چند مرحله ای درخراسان رضوی  در حین تولید آماده تولید انبوه تحت استاندارد  و نظارت اتحادیه مربوطه  شدند.

با نصب ماشین آلات و ورود اولین محموله های پروفیل, و  یراق آلات مدرنWink Hause,gu، siegenia و  ,geviss ,rot oو.... از آلمان و ترکیه تولید انبوه آغاز وتاکنون پروژه های متعدد با سابقه ای درخشان را در کارنامه خود دارد. درب و پنجره های تولیدی شرکت گلستان انرژی از بهترین پروفیل های  ایران تولید و عرضه می گردد.
ساخت درب و پنجره با بهترین کیفیت و استاندارد و نصب دقیق و منطبق بر دستورالعمل های استاندارد های جهانی وخدمات سریع و مطمئن پس از فروش اکنون این شرکت را به جایگاه اصلی خود به عنوان برترین تولید کننده در مشهد نزدیک کرده واطمینان ورضایت مشتریان خود را جلب نموده است.

شرکت گلستان انرژی با کادر فنی مجرب ، متخصص و تحصیل کرده یکی از مهمترین شرکتهای تولید کننده درب و پنجره های نوین در استان خراسان رضوی به شمار می رود. تلفیقدانش فنی، استفاده از استاندارد های روز جهانی در ساخت و تعلیم تیم تخصصی بازسازی قابل اعتماد و با اخلاق، این شرکت را کاملاً بی رقیب در امر بازسازی پنجره های منازل قدیمی کرده است.


دیدگاه ها

ارسال نظر


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.