Golestan Energy
| 05137625424

طرح تعویض پنجره های قدیمی؛ آهنی؛ آلومینیومی و چوبی بدون هیچ گونه تخریب و تغییر در نما!

اصولا بیشتر واحد ها مد نظر جهت تعویض پنجره بدون هرگونه تخریب نیاز به جابجایی پنجره ها دارند به همین دلیل فریم های آهنی ، چوبی و یا آلومینیومی پنجره های قدیمی که داخل دیوار می باشند دست نخورده باقی مانده و فقط تمام قید های داخل آن جدا شده و پنجره ای با قاب لبه دار (لبه دار به این دلیل که بتواند فریم قبلی را کاور کند) داخل آن نصب می گردد ولی در صورتی که واحد های مسکونی در حال نوسازی و بنایی داخل ساختمان می باشند بهتر است که فریم آهنی قدیمی از داخل دیوار خارج کرده و پنجره استاندارد ساختمانی نصب گردد.

در پنجره های تعویضی با توجه به حساس بودن کار در منزلی که ساکن بوده و برشکاری آن ، هزینه های خاصی نسبت به پروژه های ساختمانی برخوردار است. در صورت تماس با کارشناسان مجرب شرکت پنجره دوجداره گلستان انرژی از جزئیات مراحل و هزینه های مربوط به تعویض پنجره های قدیمی مطلع شوید.

اصولا بیشتر واحد ها بدون هرگونه تخریب نیاز به جابجایی پنجره ها دارند به همین دلیل فریم های آهنی ، چوبی و یا آلومینیومی پنجره های قدیمی که داخل دیوار بود دست نخورده باقی مانده و فقط تمام قید های داخل آن جدا شده و پنجره ای با قاب لبه دار (لبه دار به این دلیل که بتواند فریم قبلی را کاور کند) داخل آن نصب می گردد ولی در صورتی که واحد های مسکونی در حال نوسازی و بنایی داخل ساختمان می باشند بهتر است که فریم آهنی قدیمی از داخل دیوار خارج شده و پنجره استاندارد ساختمانی نصب گردد.

 

تعویض پنجره دوجداره

 

در پنجره های تعویضی با توجه به حساس بودن کار در منزلی که ساکن بوده و برشکاری آن ، هزینه های خاصی نسبت به پروژه های ساختمانی برخوردار است.

پس از عنوان نمودن مزایای بیشمار استفاده از پنجره های دوجداره PVC و لزوم استفاده از این سیستم در شرایط امروز، نصب این نسل از پنجره های دوجداره برای ساختمان های جدید امری جدی و معمول شده است. اما دوستانی که در حال حاضر در ساختمان های قدیمی تر با هر تعداد واحدی اقامت دارند و از پنجره های قدیمی خود ناراضی هستند چه کنند ؟

تعویض پنجره های قدیمی

یکی از مزیت های مهم درب و پنجره های دوجداره upvc امکان نصب بر روی ساختمان هایی با درب و پنجره های قدیمی میباشد . شرکت گلستان انرژی از سالها قبل اقدام به تعویض پنجره های قدیمی بدون هیچ گونه تخریبی در نما و داخل ساختمان کرده است. در این روش ابتدا گروه کارشناسی شرکت جهت بازدید و اندازه گیری به محل مورد نظر اعزام می شوند. پس از اندازه گیری نمونه طرح ها ممکن، انواع رنگ شیشه دوجداره، انواع بازشو، انواع یراق آلات و نحوه کار هرکدام و انواع رنگ پروفیل با کارفرما هماهنگ و یادداشت می شود. در کوتاه ترین زمان ممکن نقشه های اولیه و حدود قیمت پنجره دوجداره و شیشه دوجداره برای کارفرما ارسال می شود.

پس از عقد قرارداد اجرای پروژه و ساخت و حمل پنجره ها از کارخانه ، نیرو های مجرب شرکت به محل اعزام می شوند. سپس پنجره های قدیمی از محل کلاف اصلی بریده می شوند. چنانچه کلاف قدیمی از استقامت مناسبی برخوردار نباشد، تقویت خواهد شد. پس از خارج نمودن تمام قطعات داخلی پنجره کلاف اصلی پنجره دوجداره با طرح مورد نظر کارفرما و در صورت اجرایی بودن که از قبل ساخته شده است در محل کلاف آهنی محکم می شود. سپس سایر درب های بازشو و شیشه های دوجداره و یا سه جداره در محل خود نصب می شوند.

پروژه تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های یو پی وی سی در یک پروژه بازسازی در مقایسه با بخش های دیگر، ساده ترین قسمت پروژه می باشد زیرا هیچ گونه تخریب ، آهن کشی ، کچ کاری ، بنایی و ... را نمی طلبد!

 

نصب پنجره های دوجداره

 

جهت دریافت استعلام قیمت تعویض پنجره قدیمی، قیمت پنجره دوجداره ، هزینه تعویض پنجره ، برآورد ریالی خرید پنجره دوجداره upvc ، حدود قیمت پنجره دوجداره و دریافت پیش فاکتور تعویض پنجره آهنی قدیمی با سیستم نوین پنجره دوجداره upvc می توانید با بخش فروش شرکت پنجره دوجداره گلستان انرژی تماس حاصل فرمایید.

051-37662091

09120336851-2

مراحل ذکر شده در یک روز کاری انجام می شود. 

با ساده ترین روش ممکن تعویض پنجره، جلوی هزینه های جاری و اتلاف انرژی با ارزش را بگیرید.

جهت دریافت مشاوره و صدور پیش فاکتور تعویض پنجره در اولین فرصت، با ما تماس بگیرید. 

دیدگاه ها

ارسال نظر


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.